Зеленський прибув до Литви для участі в саміті Триморʼя

Президент України Володимир Зеленський прибув до Литви для участі в саміті Триморʼя. Про це він повідомив 11 квітня у своєму офіційному Телеграм-каналі.

"Прибув до Литви для участі в саміті Триморʼя та для перемовин із главами держав-партнерів. Заплановані важливі зустрічі та підписання нової двосторонньої безпекової угоди. Головне зараз – зробити все для зміцнення нашої ППО, забезпечення нагальних потреб Сил оборони України, а також консолідації міжнародної підтримки, щоб ми могли подолати російський терор", - зазначив Президент. 

"Російське зло – це загроза не лише для України, а й для кожного народу, що межує з Росією, та всіх, хто цінує міжнародне право", - підкреслив він.

Як повідомлялося, Зеленський прокоментував чергові удари російського агресора по Україні, підкресливши, що "якщо Росії буде дозволено й надалі це робити, це буде глобальним дозволом на терор".

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті