Зеленський про чергові удари агресора: "Якщо Росії буде дозволено й надалі це робити, це буде глобальним дозволом на терор"

Президент Володимир Зеленський прокоментував чергові удари російського агресора по Україні, підкресливши, що "якщо Росії буде дозволено й надалі це робити, це буде глобальним дозволом на терор". Про це Президент написав у своєму офіційному Телеграм-каналі вранці 11 квітня.

"Вдячний усім, хто зараз ліквідовує наслідки російської атаки, і кожному воїну нашої ППО, який уночі був на варті. Понад 40 ракет та ще близько 40 ударних дронів. Частину ракет і «шахедів» вдалося збити. На жаль, лише частину. Російські терористи знову цілили саме по об’єктах критичної інфраструктури. Був черговий підлий ракетний удар по Харкову та Харківській області. Мішенню стали також об’єкти в інших областях: Київській, Запорізькій, Одеській та Львівській", - констатував Президент.

"Кожен із наших сусідів у Європі, кожен з інших партнерів бачить, наскільки критичною є потреба України в ППО. Саме тут, саме зараз, саме нашою можливістю подолати російський терор світ може довести, що всі однаково сприймають терор як злочин. Якщо ж Росії буде дозволено й надалі це робити, якщо російські ракети й «шахеди» битимуть не тільки по Україні, а й по рішучості партнерів, це буде глобальним дозволом на терор", - підкреслив Президент.

"Потрібна ППО та інша оборонна підтримка, а не заплющування очей і довгі дискусії. Дякую всім у світі, хто справді дієво підтримує нашу українську боротьбу за життя. Дякую всім лідерам, які не мовчатимуть, які продовжать допомагати нам і засуджувати російський терор", - зазначив Зеленський.

Як повідомлялося, росіяни шахедами та ракетами вночі атакували об'єкти енергетики України. Є влучання.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Світ
17.12.2025
12:03

«Прямо зараз потрібно кинути всі сили, щоб душити ворога». Російські ЗМІ про Україну

«Ми вже спостерігали, як адміністрація Дональда Трампа, зберігаючи загальну лінію на бажання припинити український конфлікт, змінювала переговорну позицію на протилежну. Київ розраховує, що спроба американської адміністрації натиснути на українську...
Всі статті