Зеленський прибув до Іспанії. Підпише безпекову угоду і не тільки

Президент України Володимир Зеленський вдень 27 травня прибув з офіційним візитом до Іспанії. Програмою візиту передбачено, зокрема, підписання двосторонньої безпекової угоди та переговори з прем'єр-міністром, - повідомив Зеленський у Телеграм.

"Особлива честь для України та українців: після прибуття до Іспанії нашу делегацію особисто зустрів Його Величність Король Феліпе VI. Під час візиту буде підписано двосторонню безпекову угоду та проведено переговори з Прем’єр-міністром Педро Санчесом. Говоритимемо про продовження оборонної співпраці, підготовку нового пакету військової допомоги, тренування українських військових. Попереду в нас два саміти: Саміт миру та Саміт Європейської ради. Узгодимо наші кроки, щоб кожен з них дав конкретні результати", - повідомив Зеленський.

"Також буду прийнятий Його Величністю Королем Феліпе VI і зустрінуся з головами палат і фракцій іспанського парламенту", - зазначив він.

Як повідомлялося, Іспанія відправить Україні ракети для "Patriot" та танки Leopard у новому пакеті військової допомоги на $1,23 млрд.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті