Зеленський провів у Запоріжжі нараду з військовими щодо оборони та посилення укріплень "від Авдіївки до Волині"

Президент Володимир Зеленський під час візиту у Запоріжжя 30 листопада провів наради з військовими щодо ситуації з обороною та укріплення фортифікаційних споруд на основних напрямках фронту. Про це він повідомив у вечірньому відеозверненні до українців.

"Щойно провів у Запоріжжі дві важливі наради. Оперативну – з військовими, з генералами Тарнавським, Москальовим, Литвиновим та всіма, хто відповідає за оборону тут, саме на Запоріжжі. Друга нарада – фактично загальнодержавна – щодо фортифікації", - сказав Зеленський. 

За його словами, мова йде про посилення укріплень на Авдіївському, Мар’їнському та інших напрямках на Донеччині, а також на Харківщині, Сумщині, і Чернігівщині, Київщині, Рівненщині, Волині та півдні Херсонщини.

Ще однією темою наради стало будівництво укриттів у школах, зокрема, у Запоріжжі та області, щоб діти могли навчатися у змішаному форматі, включно з навчанням офлайн.

Як повідомлялося, Зеленський відвідав метрошколу в Харкові та поспілкувався з учнями.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті