Зеленський провів у Запоріжжі нараду з військовими щодо оборони та посилення укріплень "від Авдіївки до Волині"

Президент Володимир Зеленський під час візиту у Запоріжжя 30 листопада провів наради з військовими щодо ситуації з обороною та укріплення фортифікаційних споруд на основних напрямках фронту. Про це він повідомив у вечірньому відеозверненні до українців.

"Щойно провів у Запоріжжі дві важливі наради. Оперативну – з військовими, з генералами Тарнавським, Москальовим, Литвиновим та всіма, хто відповідає за оборону тут, саме на Запоріжжі. Друга нарада – фактично загальнодержавна – щодо фортифікації", - сказав Зеленський. 

За його словами, мова йде про посилення укріплень на Авдіївському, Мар’їнському та інших напрямках на Донеччині, а також на Харківщині, Сумщині, і Чернігівщині, Київщині, Рівненщині, Волині та півдні Херсонщини.

Ще однією темою наради стало будівництво укриттів у школах, зокрема, у Запоріжжі та області, щоб діти могли навчатися у змішаному форматі, включно з навчанням офлайн.

Як повідомлялося, Зеленський відвідав метрошколу в Харкові та поспілкувався з учнями.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті