Зеленський провів Ставку і дав 10 днів на перевірку всіх укриттів у Києві та Україні

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача, під час якого він розпорядився перевірити всі укриття в Києві та Україні. Про це 2 червня в Telegram заявив президент.

"Ставка. Жорстка реакція учасників засідання на загибель людей біля закритого бомбосховища. Доручив члену Ставки, міністру Камишину, провести повну ревізію всіх захисних споруд Києва. Звіт - через десять днів. Іншому члену Ставки, міністру Клименку, те ж саме по Україні", - написав глава держави.

Крім цього, під час Ставки обговорювали стан ППО України - особливо її потреби для відбиття загроз. Також обговорювалися можливості поліпшити систему за допомогою наявних ресурсів і надходжень від партнерів.

Було приділено час і обговоренню ситуації на фронті. Також на засіданні учасники заслухали всеосяжну доповідь розвідки щодо країн, які допомагають росії не просто обходити санкції, а й нарощувати виробництво ракет і дронів в умовах війни. У зв'язку з цим готуються відповідні рішення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кличко заявив про те, що цілодобовий доступ до укриттів у Києві зробили обов'язковим.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті