Зеленський провів нараду щодо трансформації країни

Президент України Володимир Зеленський провів у понеділок "тривалу і дуже змістовну нараду щодо трансформації нашої країни, нашого життя зараз і після перемоги". Про це він повідомив у вечірньому відеозверненні 5 червня. 

"Об'єктивно, існують фундаментальні, безпекові, економічні, енергетичні, технологічні та просто людські питання, які потребують повних та ефективних відповідей. Саме від цих відповідей залежатиме, якою буде Україна і яким буде життя українських дітей, коли вони стануть дорослими і отримають державу від попередніх поколінь. Сильна держава, вільна держава, сучасна держава. Приємна для життя держава", - сказав він.

За його словами, "основу для цього закладаємо зараз".

"Наприклад, сьогодні у форматі "уряд, офіс, РНБО" обговорили енергетичну сферу і в широкому сенсі аграрне виробництво. Не тільки відновлення того, що в України було, а розвиток і розширення з урахуванням глобальної ролі України для продовольчої та енергетичної безпеки Європи і світу. Усі ці деталі представимо. Буде ґрунтовно", - сказав Зеленський.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті