Зеленський провів засідання Ставки та назвав перспективи боїв на найближчі тижні

Президент України Володимир Зеленський у понеділок, 9 січня. Провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Про це глава держави повідомив у вечірньому відеозверненні.

"Бахмут і Соледар, Кремінна та Сватове, спільні перспективи на Донбасі на найближчі тижні. Битва за Донбас триває. І хоча окупанти зараз сконцентрували найбільші свої зусилля на Соледарі, все одно результатом цієї важкої та тривалої битви стане звільнення всього нашого Донбасу", - заявив Зеленський.

Загалом саме обговорення ситуації на фронті є ключовою темою засідання. Окремо там обговорювалася саме ситуація в Донецькій та Луганській областях.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Зеленський назвав Бахмут одним із найкривавіших місць на фронті.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті