Зеленський про закінчення війни: Путін є хижаком, який не задовольняється замороженим продуктом

Президент України Володимир Зеленський пояснив, чому замороження конфлікту в Україні не даст сталого миру. Про це він сказав під час свого виступу на Всесвітньому економічному форумі у Давосі 16 січня, запис якого розміщено у Facebook.

"Будь-який заморожений конфлікт зрештою спалахне знову. Після 2014 року були спроби заморозити війну на Донбасі... Були дуже впливові гаранти цього процесу - тодішній канцлер Німеечини (Ангела Меркель. - "ОстроВ") та президент Франції (Франсуа Олланд. - "ОстроВ"). Путін є хижаком, який не задовольняється замороженим продуктом. І нам потрібно захищати себе, наших дітей, наші будинки, наші життя, і ми можемо це зробити. І ми можемо побороти його на землі. Ми довели це і на морі, і в небі", - сказав Президент України.

Він підкреслив, що будь-яке зменшення підтримки додає років війни, але війна має закінчитись справедливим і стабільним миром.

"І я хочу, щоб ви стали частиною цього миру - починаючи з цієї миті - щоб наблизити його. І ви потрібні нам в Україні - будувати, реконструювати, відновлювати життя. Кожен з вас може бути ще більш успішним разом з Україною", - сказав він.

Раніше повідомлялось, що Президент України Володимир Зеленський висловив невдоволення процесами запровадження санкцій проти росії під час свого виступу на Всесвітньому економічному форумі у Давосі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті