Зеленський про плани контрнаступу: наші дії восени минулого року були на столі у Кремля до того, як вони почалися

Президент Володимир Зеленський заявив, що нині в України є план чітких дій у війні. Ба більше, їх буде кілька через можливий витік інформації. Про це глава держави заявив під час своєї пресконференції на форумі "Україна. Рік 2024", який проходить у Києві сьогодні, 25 лютого.

"Є план, план чіткий. Деталі вам не можу сказати, не маю на це права. Цей план пов'язаний зі зміною керівництва, там є відповідні зміни... планів буде готуватися кілька через витік інформації", - сказав Зеленський.

Він зазначив, що "чим менше людей знає про плани української армії, тим швидше буде перемога і несподіваний результат для росіян".

"І скажу вам відверто - наші контрнаступальні дії восени минулого року були на столі в Кремля до того, як почалися контрнаступальні дії. Крапка".

Як повідомлялося, Зеленський не бачить можливості говорити з Путіним, але припустив, що йому буде запропоновано міжнародний майданчик, щоб визнати свою провину.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті