Зеленський підписав закони: про вік мобілізації з 25 та електронний кабінет військовозобовʼязаних

Президент України Володимир Зеленський підписав два законопроєкта, повʼязаних з мобілізацією громадян призивного віку. Відповідні документи, повернуті з підписом голови дрежави зʼявилися сайті ВР2 квітня.

Зокрема, йдеться про закон "Про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", яким зменшується мобілізаційний вік з 27 до 25 років.

Також Зеленський підписав закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення порядку обробки та використання даних в державних реєстрах для військового обліку та набуття статусу ветерана війни під час дії воєнного стану", яким вводиться електронний кабінет військовозобов'язаного.

Як повідомлялося, до Верховної Ради України 18 вересня 2023 року був внесений законопроєкт про створення е-реєстру військовозобов'язаних.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті