Зеленський підписав закон, який передбачає компенсацію за зруйноване житло

Президент України Володимир Зеленський підписав закон №7198, який передбачає компенсацію українцям за зруйноване житло. Про це розповіла голова партії "Слуга Народу" Олена Шуляк на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, перші компенсації люди почнуть отримувати вже в травні.

"Законопроект 7198 про компенсацію за зруйноване та пошкоджене житло підписаний Президентом! Вже в травні люди почнуть отримувати перші компенсації. Дякую колегам за роботу! Попереду ще великий шлях, але ми обов’язково його пройдемо! З допомогою цивілізованого світу ми переможемо ворогів, відбудуємся та житимемо у великій, вільній, європейській країні", - зазначила Шуляк.

Як повідомлялося раніше, Зеленський схвалив перше збільшення видатків держбюджету цього року

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті