Зеленський схвалив перше збільшення видатків держбюджету цього року

Президент України Володимир Зеленський схвалив зміни до закону про держбюджет на 2023 рік. Про це 17 березня повідомляється на офіційному сайті парламенту.

Згідно з проєктом закону №8399, витрати спеціального фонду державного бюджету мають зрости на 5,56 мільярда гривень. Це перше збільшення витрат цього року.

Це робитиметься за рахунок грантів та допомоги урядів іноземних держав та міжнародних організацій. Цей пункт принесе Україні 445,6 мільйона гривень.

Додаткові зовнішні запозичення та повернення коштів із держбюджету, які виділялися Міністерству економіки для фінансування Фонду держстрахування, повинні будуть принести 3,84 мільярда гривень.

Крім того, законом передбачається об'єднання та передача бюджетних програм Міністерства розвитку громад та територій, а також Міністерства інфраструктури за рахунок того, що грошима буде розпоряджатися Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури.

Бюджетну програму "Фонд ліквідації наслідків збройної агресії" планується передати до Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури від Мінфіну. Нарешті, бюджетні програми Державного агентства інфраструктурних проєктів та Державного агентства автомобільних доріг буде об'єднано або передано за допомогою зміни головного розпорядника бюджетних коштів на Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

Нагадаємо, кілька днів тому повідомлялося, що Кабмін підтримав законопроєкт про збільшення видатків держбюджету на 537 мільярдів гривень.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті