Зеленський схвалив перше збільшення видатків держбюджету цього року

Президент України Володимир Зеленський схвалив зміни до закону про держбюджет на 2023 рік. Про це 17 березня повідомляється на офіційному сайті парламенту.

Згідно з проєктом закону №8399, витрати спеціального фонду державного бюджету мають зрости на 5,56 мільярда гривень. Це перше збільшення витрат цього року.

Це робитиметься за рахунок грантів та допомоги урядів іноземних держав та міжнародних організацій. Цей пункт принесе Україні 445,6 мільйона гривень.

Додаткові зовнішні запозичення та повернення коштів із держбюджету, які виділялися Міністерству економіки для фінансування Фонду держстрахування, повинні будуть принести 3,84 мільярда гривень.

Крім того, законом передбачається об'єднання та передача бюджетних програм Міністерства розвитку громад та територій, а також Міністерства інфраструктури за рахунок того, що грошима буде розпоряджатися Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури.

Бюджетну програму "Фонд ліквідації наслідків збройної агресії" планується передати до Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури від Мінфіну. Нарешті, бюджетні програми Державного агентства інфраструктурних проєктів та Державного агентства автомобільних доріг буде об'єднано або передано за допомогою зміни головного розпорядника бюджетних коштів на Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

Нагадаємо, кілька днів тому повідомлялося, що Кабмін підтримав законопроєкт про збільшення видатків держбюджету на 537 мільярдів гривень.

Статті

Назад, в СРСР
Луганськ
31.03.2023
10:11

Ждуни. Луганський щоденник

Ми стоїмо в черзі у МРЕО, щоб записатися на чергу для зміни номерів та прав на російські. Чоловік поруч просто знімає з губ мою думку: колись я розповім онукам, як жив із п'ятьма паспортами. Адже я теж думаю про це. Я платила та шукала знайомства,...
Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Всі статті