Зеленський підписав закон про демобілізацію строковиків

Президент України Володимир Зеленський підписав закон №11035 про демобілізацію строковиків. Відповідий запис зʼявився на офіціальному сайті ВР 26 лютого.

"Повернуто з підписом від президента України", - йдеться у статусі документа.

Нагадаємо, що Верховна Рада України 23 лютого прийняла за основу та в цілому законопроєкт №11035 про демобілізацію строковиків. 

Законопроєкт був прийнятий із нормою про відстрочку від подальшої мобілізації в 12 місяців.

Згідно з законопроєктом, військовослужбовці строкової служби, термін яких закінчився під час дії воєнного стану та військову службу яких продовжено понад встановлені терміни звільняються з військової служби в запас у терміни, визначені указом глави держави.

Як повідомлялося, раніше оборонний комітет ВР підтримав законопроєкт про демобілізацію строковиків. 

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті