Зеленський очікує, що саміт НАТО буде змістовним

Саміт НАТО має бути змістовним, тоді він стане історичним. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні 5 червня.

Як повідомляється, у понеділок він обговорив перспективи саміту з міністром закордонних справ Великої Британії Джеймсом Клеверлі.

"Гарна зустріч, корисні переговори та нове посилення нашої безпеки. Я подякував за всю надану Україні оборону, підтримку й особливо ракети Storm Shadow, які проявили себе надзвичайно ефективно на передовій", - сказав Зеленський.

"Ми продовжили розмову про нову коаліцію захисту життя, коаліцію Patriot. Крок за кроком рухаємося з партнерами. До того, щоб зробити цю коаліцію такою, що працює заради життя і захисту свободи, як і всі інші наші оборонні коаліції, які вже створені", - сказав президент.

Нагадаємо, 5 червня Зеленський провів нараду щодо трансформації країни. 

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті