Зеленський очікує, що саміт НАТО буде змістовним

Саміт НАТО має бути змістовним, тоді він стане історичним. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні 5 червня.

Як повідомляється, у понеділок він обговорив перспективи саміту з міністром закордонних справ Великої Британії Джеймсом Клеверлі.

"Гарна зустріч, корисні переговори та нове посилення нашої безпеки. Я подякував за всю надану Україні оборону, підтримку й особливо ракети Storm Shadow, які проявили себе надзвичайно ефективно на передовій", - сказав Зеленський.

"Ми продовжили розмову про нову коаліцію захисту життя, коаліцію Patriot. Крок за кроком рухаємося з партнерами. До того, щоб зробити цю коаліцію такою, що працює заради життя і захисту свободи, як і всі інші наші оборонні коаліції, які вже створені", - сказав президент.

Нагадаємо, 5 червня Зеленський провів нараду щодо трансформації країни. 

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті