Зеленський обговорив з Ердоганом можливе розширення "зернового коридору"

Президент України Володимир Зеленський 11 грудня провів телефонну розмову з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом. Про це голова держави повідомив сьогодні у Telegram.

"Продовживши діалог із Президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом. Подякував за прихисток українських дітей та сотні генераторів для наших міст. Відзначивши підтримку Туреччиною української ініціативи #GrainfromUkraine. Також обговорили подальшу роботу та можливе розширення зернового коридору", - написав він.

До цього Ердоган провів телефонну розмову з російським президентом володимиром путіним.

Як повідомлялося раніше, Зеленський 11 грудня обговорив з Макроном "формулу миру" та енергетичну стабільність України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
04.08.2025
11:24

"Прийшло і погане ...". Луганський щоденник

Разом із банками, розрахунком через термінали та придбанням залізничних квитків по Інтернету до Луганська прийшло й погане – нові схеми шахрайства.
Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Всі статті