Зеленський обговорив з Байденом посилення далекобійних спроможностей України

Президент Володимир Зеленський у телефонній розмові з американським лідером Джозефом Байденом обговорив подальшу взаємодію для посилення оборонних спроможностей України та "Формулу миру". Про це він повідомив ввечері 19 жовтня у Телеграмі.

"Подякував за ефективне виконання наших нещодавніх оборонних домовленостей. Українців дуже надихнуло отримання ракет ATACMS, а наші воїни успішно застосовують їх на полі бою", - написав Зеленський.

За його словами, також обговорювалося подальше посилення наших далекобійних спроможностей України.

Зеленський додав, що поінформував Байдена про нещодавній закон про політично значущих осіб, ухвалений українським парламентом для просування реформ та початку переговорів про вступ до ЄС.

"Відзначив візит Джозефа Байдена до Ізраїлю з метою пошуку миру та захисту життів цивільних людей. Ми також обговорили наступні спільні кроки у просуванні "Формули миру". Я привітав рішення США надіслати свого представника на наступну зустріч радників на Мальті наприкінці цього місяця", - зазначив президент.

Як повідомлялося, Байден проситиме у Конгресу $60 млрд для допомоги Україні.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті