Зеленський обговорив із Шольцем підготовку до конференції з відновлення URC2024 в Берліні й подякував за додаткову систему Patriot

Президент України Володиир Зеленський по телефону обговорив із канцлером ФРН Олафом Шольцем підготовку до конференції з відновлення URC2024, яка відбудеться в Берліні. Про це зеленський повідомив у своєму відеозверненні 13 квітня.

"Важлива результативна розмова з канцлером Німеччини Олафом Шольцом. Вдячний канцлеру за рішення щодо постачання ще однієї додаткової системи Patriot в Україну та ракет до наявних систем ППО. Дякую, Олафе, за твоє лідерство! Це справжній вияв підтримки України в критичний для нас час", - сказав Зеленський. 

Він закликав всіх інших лідерів держав-партнерів наслідувати цей приклад Німеччини.

Крім того, співрозмовники обговорили підготовку до майбутньої конференції з відновлення URC2024 в Берліні.

"Розповів про підготовку до інавгураційного Саміту миру у Швейцарії в червні. Вдячний канцлеру за готовність зробити саміт максимально успішним", - сказав також Зеленський.

Раніше повідомлялось, що Німеччина надасть Україні ще одну вогневу установку ЗРК Patriot. Не зараз.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті