Німеччина надасть Україні ще одну вогневу установку ЗРК Patriot. Не зараз

Ще одну - третю - вогневу установку ЗРК Patriot Україні надасть Німеччина. Про це з посиланням на заяву Бундесверу повідомив німецький ресурс n-tv.de 13 квітня.

"У зв'язку з подальшим збільшенням російських авіаударів по Україні уряд Німеччини вирішив ще більше посилити протиповітряну оборону України", - цитується заява Бундесверу. 

Зазначається, що раніше Німеччина надала Україні дві вогневі установки Patriot. 

"Доставка можлива після повернення із запланованого ремонту", - йдеться у повідомленні щодо надання третьої становки.

"Усі наші зобов'язання щодо альянсу можуть бути виконані за допомогою систем, доступних Німеччині. Передача акцій Бундесверу буде ініційована негайно. ...При цьому всі необхідні заходи для прискореної заміни та нових закупівель будуть розпочаті негайно", - йдеться також у повідомленні.

Раніше генерал Бундесверу розповів, до якого року Німеччина закладає у бюджетне планування кошти для військової підтримки України.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті