Зеленський про загрози путіна використати ядерну зброю: "Не думаю, що застосує ... Це питання його адекватності"

Президент Володимир Зеленський не вважає, що російський диктатор путін наважиться застосувати у війні проти України ядерну зброю, проте переконаний, що агресивні амбіції глави кремля не обмежуються лише Україною. Про це він сказав під час виступу на щорічному саміті DealBook, - пише "НВ".

«Не думаю, що він скористається ядерною зброєю. Це питання його адекватності», - зазначив гарант.

Зеленський додав, що ризик застосування путіним ядерної зброї не є його найбільшим страхом, наголосивши, що він не має бути найбільшим страхом Заходу.
Західні демократії мають бути найбільше стурбовані експансіоністськими військовими амбіціями путіна, сказав він.

На думку президента, якщо росії вдасться завоювати частину України, то наступними можуть стати інші сусідні демократії.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті