Зеленський не піде на другий термін, якщо побачить, що суспільство його не хоче - дружина президента

Президент України Володимир Зеленський не балотуватиметься вдруге, якщо відчує, що українське суспільство цього не хоче. Про це в інтерв'ю CBS заявила його дружина Олена 25 вересня.

"Якщо він буде балотуватися вдруге, якщо він вирішить, що це необхідно, що ж, у нас є певний досвід, ми були там. Уже не так страшно, як було першого разу. Це також залежатиме від того, чи буде він потрібен нашому суспільству як президент. Якщо ж він відчує, що українське суспільство більше не бажає, щоб він був президентом, він, імовірно, не буде балотуватися. Але я підтримаю його, яке б рішення він не прийняв", - сказала перша леді.

За словами Олени Зеленської, вона не знає, яке рішення в підсумку ухвалить президент.

Нагадаємо, раніше Зеленський розповів, чи братиме він участь у виборах президента і назвав чотири умови, за яких вибори можуть відбутися. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті