Зеленський назвав п'ять "цілком ясних умов" для початку переговорів з росією

Переговори України з росією можуть розпочатися лише за виконання п'яти умов. Про це 7 листопада у вечірньому відеозверненні розповів Володимир Зеленський.

"Кожен, хто серйозно розглядає кліматичний порядок денний, також серйозно повинен розглядати і необхідність негайно зупинити російську агресію, відновити територіальну цілісність України та змусити росію до справжніх переговорів щодо миру", - заявив глава держави.

Однак такі переговори можуть розпочатися лише у разі дотримання п'яти умов. Насамперед йдеться про відновлення територіальної цілісності України. Також росія має поважати Статут ООН та відшкодувати всі збитки, завдані війною. Кожен військовий злочинець має бути покараний. І, нарешті, наша країна має отримати гарантії, що таке вторгнення не повториться.

"Це абсолютно зрозумілі умови", - додав глава держави.

Нагадаємо, раніше радник глави Офісу президента Михайло Подоляк дав відповідь, чи готова Україна до переговорів із росією.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті