Зеленський: Наступний рік стане часом багатьох глобальних рішень, і Україні потрібно уміти вплинути на них

Наступний рік стане часом багатьох глобальних рішень, і Україні потрібно уміти вплинути на них й уміти досягти своїх цілей. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньом відеозверненні 30 грудня, говорячи про підсумкову Ставку верховного головнокомандувача. 

"Ставка - особлива, підсумкова за рік. І про рік наступний. Те, що було зроблено цьогоріч. І те, що буде потрібно зробити наступного року. Була доповідь Головкома, Генштабу. Також представлений план наших дій на 24-й. Була доповідь розвідки - ГУР та зовнішньої розвідки. Про те, до чого окупанти готуються. Та загалом про ситуацію - про загальні військово-політичні очікування та можливі події в світі. Попри все, що буде відбуватись в інших країнах, попри будь-які політичні зміни та настрої, нам потрібен достатній потенціал, щоб робити своє. Щоб досягти своїх цілей", - сказав Зеленський.

Він підкреслив, що наступний рік стане часом багатьох рішень - глобальних рішень. 

"І Україні потрібно уміти вплинути на них – уміти досягти своїх цілей. Будемо боротись за наш вплив, за справедливість для України, і я вдячний усім лідерам, які допомагають, які з нами від 24 лютого і будуть з нами у 24-му році", - сказав Президент України.

Раніше повідомлялось, що Зеленський провів підсумкову Ставку.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті