Зеленський на засіданні Європейської ради назвав 5 причин, з яких війна затягується

Президент України Володимир Зеленський виступив на засіданні Європейської Ради. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

За словами президента, першою причиною затягування війни є повільна реакція західних країн на прохання України передати далекобійні ракети, що могло б убезпечити від обстрілів такі міста, як Херсон або Запоріжжя.

Також, за словами Зеленського, вагомою причиною є вето на постачання сучасних літаків. Третім фактором він назвав повільне ухвалення антиросійських санкцій, а четвертим - зволікання з реалізацією української формули миру та організацією «саміту миру». Ще одна причина, через яку війна в Україні все ще триває, на думку Зеленського - повільна євроінтеграція України.

"Якщо війна й може чогось навчити лідерів, яких вона торкнулася, то це того, що чесність у відносинах між союзниками гарантує перемогу. Я чесно відзначив п'ять ключових небезпек – п'ять причин затягування цієї війни та віддалення миру. Маємо зробити все, щоб затягування не було. І справді можемо це зробити. Європа вміє бути рішучою. Я знаю, що ви вмієте цінувати час", - резюмував Володимир Зеленський.

Як повідомлялося раніше, Молдова зібралася вводити санкції проти росії через війну в Україні

 

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті