Зеленський міг би провести вибори, але українці не хочуть - Associated Press

Президент Володимир Зеленський заявив, що готовий проводити президентські вибори в Україні, однак більшість українців вважають голосування під час повномасштабної війни "небезпечним і безглуздим". Про це голова держави сказав в інтерв’ю Associated Press у четвер у Харкові, - пише УП.

"За його (Зеленського - ред.) словами, війна також унеможливила проведення президентських виборів в Україні, спочатку запланованих на березень згідно з Конституцією. Хоча Зеленський заявив, що готовий провести вибори, більшість українців не готові, вважаючи таке голосування "небезпечним і безглуздим", оскільки навколо них (українців - ред.) вирує війна", - цитує АР президента України.

Крім того, як наголошує AP, виникає питання: як довго сам Зеленський зможе впоратись з тим, щоб бути лідером країни, яка перебуває у стані війни?

За його словами, які наводить видання, Зеленський заявив, що не може уявити, що залишить цю посаду.

"Ви, чесно кажучи, не можете цього зробити. …Це було б дуже несправедливо, неправильно і, безумовно, демотивувало б", - наведена цитат Зеленського.

Нагадаємо, що згідно з Конституцією, чергові парламентські вибори мали відбутись в Україні восени 2023 року, а президентські – у березні 2024 року. Проте законодавство та Конституція України забороняє проводити вибори в умовах воєнного стану.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті