Зеленський доручив розробити рішення, щоб вильоти носіїв "Кинджалів" не паралізували країну

Президент Зеленський на ставці доручив розробити рішення, щоб вильоти Міг-31К, які є носіями гіперзвукових "Кинджалів" не паралізували країну. Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі 17 листопада.

"Доручив Міністерству оборони, Генштабу та Кабміну запропонувати рішення, щоб вильоти носіїв "кинджалів" не паралізували країну на години", - зазначив Зеленський.

Президент заслухав доповідь міністра оборони Рустема Умєрова про потреби українських воїнів у техніці, ракетах, боєприпасах, обладнанні та послугах.

"Реалізація поточних контрактів. Контрактування на наступний рік як із вітчизняним ОПК, так і з закордонними постачальниками. Систематизація очікуваної міжнародної технічної допомоги", - зазначив Зеленський.

Міністр стратегпрому Камишін доповів про поточний стан і перспективи багаторічної ракетної програми, ухваленої ще у 2021 році.

Також командувачі доповіли про стан справ на фронті.

"Ситуація на фронті: Лиман, Бахмут, Авдіївка, Херсонщина. Доповіді Головкома Залужного, командувачів Сирського, Тарнавського, Москальова та Содоля", - повідомив президент.

Як повідомлялось раніше, Зеленський заявив, що РФ готує план дезінформації для розколу українського суспільства, назвавши його "Майдан-3".

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті