Здавав позиції військових росіянам: зрадник на Чернігівщині отримав 15 років в'язниці

Мешканця Чернігівської області, який допомагав росіянам і передавав їм інформацію про позиції військових, було засуджено до 15 років в'язниці. Про це 30 травня повідомили представники Офісу генерального прокурора.

"З кінця вересня 2022 року чоловік за гроші підтримував постійний зв'язок із представниками РФ. Він надавав їм допомогу в проведенні підривної діяльності проти України", - ідеться в повідомленні.

Зокрема, він збирав дані про підрозділи ЗСУ, прикордонників та стратегічно важливі об'єкти для ідентифікації їх на місцевості. Усі ці дані він передавав росіянам за допомогою Telegram.

Суд визнав винним чоловіка в державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану. Йому призначили 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. До набрання вироком суду законної сили засуджений перебуватиме під вартою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Донецькій області судитимуть місцеву жительку, яка здавала позиції ЗСУ.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті