Збитий А-50 - повітряний командний пункт РФ для наведення ударів по Україні ракетами зі стратегічної авіації. Його вартість $350 мільйонів

У результаті спільної операції Головного управління розвідки Міністерства оборони України та Повітряних Сил ЗСУ над Азовським морем збили черговий цінний російський літак А-50 вартістю 350 мільйонів доларів. Про це повідомило ГУР МО.

"Мінус А-50У ― ГУР та Повітряні Сили збили черговий  літак РФ. У результаті спільної операції Головного управління розвідки Міністерства оборони України та Повітряних Сил ЗСУ над Азовським морем збили черговий цінний російський літак А-50У.  Знищений А-50У ― нова модернізована російська версія літака", - зазначається у повідомленні. 

Зокрема, це повітряний командний пункт, який держава-агресор використовувала для дальнього радіолокаційного виявлення, управління та наведення для ударів по Україні ракетами зі стратегічної авіації. 

"Збиття А-50У ― черговий серйозний удар по  потенціалу та можливостях терористичної москви. Різке падіння швидкості та висоти підбитого літака А-50У зафіксовано поблизу міста Єйськ. Вартість такого судна, яких у держави-агресора залишились одиниці, становить 350 мільйонів доларів", - пояснили у ГУР.

Як повідомлялося, російський А-50 був збитий над Канівським районом Краснодарського краю російської федерації. Упав у селищі Трудова Вірменія Краснодарського краю РФ. 

Статті

Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Країна
26.04.2024
10:51

Український метал: здається, є надія

"Виробничі результати за підсумками року могли бути вищими, якби імпортна продукція з Китаю не заходила у великих обсягах на вітчизняний ринок, особливо коли в Україні виробляються аналоги".
Всі статті