Збиття російських А-50 та Іл-22: зʼявилися прізвища "зниклих безвісти"

У мережі 17 січня зʼявився допис про російських військових, які вважаються зниклими безвісти післі сбиття  літака дальнього радіолокаційного виявлення А-50 та повітряного пункта управління Іл-22. 

Зокрема, зазначені прізвища 6 офіцерів росармії.

Нагадаємо, Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний і Повітряні сили у понеділок, 15 січня, підтвердили знищення російських літаків А-50 та Іл-22.

Як повідомлялося, мертвих льотчиків збитого ЗСУ російського літака дальнього радіолокаційного виявлення А-50 знайшли під окупованим Бердянськом.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті