Збитки від руйнувань росіянами Кремінської громади вже складають 3,5 мільярди гривень – ОВА

У Кремінській громаді збитки від руйнувань за період повномасштабного російського вторгнення вже перевищили 3,5 мільярди гривень. Це повідомили під час засідання ради ВПО при Кремінській міській військовій адміністрації, пише Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 11 березня.

"Збитки від руйнувань громади росіянами вже складають 3,5 мільярда гривень", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що під час засідання ради ВПО при Кремінській МВА презентовано попередню карту руйнувань, яка оцінює поточні збитки.

"Аналіз проводився на основі звернень мешканців громади та фотографій, які з’являються у мережі, – пише ОВА. – Окремо по кожному зі знищених та пошкоджених об’єктів визначено обсяг витрат і робіт, необхідних для їх відновлення. Це, зокрема, житлові приміщення, адмінбудівлі, заклади освіти, охорони здоров’я, культури і спорту, об’єкти торгівлі та зв’язку, транспортна інфраструктура та інші".

Підкреслюється, що на сьогодні найбільше постраждав житловий фонд громади – 36 будинків зруйновано повністю, 211 – частково. Інвестиційна потреба у її відновленні транспортної інфраструктури – 610 мільйонів гривень. Загалом приблизні збитки від руйнувань Кремінської громади, завданих внаслідок вторгнення російського агресора, складають 3,5 мільярда гривень.

Раніше повідомлялось, що в Кремінній різко почастішали випадки виселення місцевих мешканців для розміщення рашистів в їх домівках.

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті