Збитки від руйнувань росіянами Кремінської громади вже складають 3,5 мільярди гривень – ОВА

У Кремінській громаді збитки від руйнувань за період повномасштабного російського вторгнення вже перевищили 3,5 мільярди гривень. Це повідомили під час засідання ради ВПО при Кремінській міській військовій адміністрації, пише Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 11 березня.

"Збитки від руйнувань громади росіянами вже складають 3,5 мільярда гривень", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що під час засідання ради ВПО при Кремінській МВА презентовано попередню карту руйнувань, яка оцінює поточні збитки.

"Аналіз проводився на основі звернень мешканців громади та фотографій, які з’являються у мережі, – пише ОВА. – Окремо по кожному зі знищених та пошкоджених об’єктів визначено обсяг витрат і робіт, необхідних для їх відновлення. Це, зокрема, житлові приміщення, адмінбудівлі, заклади освіти, охорони здоров’я, культури і спорту, об’єкти торгівлі та зв’язку, транспортна інфраструктура та інші".

Підкреслюється, що на сьогодні найбільше постраждав житловий фонд громади – 36 будинків зруйновано повністю, 211 – частково. Інвестиційна потреба у її відновленні транспортної інфраструктури – 610 мільйонів гривень. Загалом приблизні збитки від руйнувань Кремінської громади, завданих внаслідок вторгнення російського агресора, складають 3,5 мільярда гривень.

Раніше повідомлялось, що в Кремінній різко почастішали випадки виселення місцевих мешканців для розміщення рашистів в їх домівках.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті