Завтра світло в Україні відключатимуть з 8:00 до 24:00 - Укренерго

У понеділок, 17 червня, через збільшення навантаження на енергосистему на початку робочого тижня в усій Україні вимикатимуть світло за графіками з 8:00 до 24:00. Про це повідомили в Укренерго.

В енергокомпанії також заявили, що в години з 11:00 до 22:00 відключення будуть у більшої кількості людей, ніж у решту годин. Вимкнення з понеділка пов'язане з тим, що на початку робочого тижня зросте споживання.

Живлення об'єктів критичної інфраструктури не будуть обмежувати, зазначили у компанії. 

Нагадаємо, напередодні голова "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив, що наступного тижня ситуація в українській енергосистемі буде відчутно складнішою, ніж цього. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Всі статті