Завершено розслідування щодо генерального директора ДП "Первомайськвугілля", який працював у Луганській області

У НАБУ завершили розслідування стосовно генерального директора ДП "Первомайськвугілля" (Луганська область), його обвинувачують у закупівлі обладнання для ремонту шахти за завищеними цінами та завданні державі збитків у 14,6 млн грн. Докладніше – на Телеграм-каналі "Донбасс.Важно".

Раніше повідомлялося, що "міністр вугілля ДНР" обдурив шахтарів: грошей на погашення боргів із зарплати все ще немає, просить почекати ще трохи.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті