Завершено розслідування щодо генерального директора ДП "Первомайськвугілля", який працював у Луганській області

У НАБУ завершили розслідування стосовно генерального директора ДП "Первомайськвугілля" (Луганська область), його обвинувачують у закупівлі обладнання для ремонту шахти за завищеними цінами та завданні державі збитків у 14,6 млн грн. Докладніше – на Телеграм-каналі "Донбасс.Важно".

Раніше повідомлялося, що "міністр вугілля ДНР" обдурив шахтарів: грошей на погашення боргів із зарплати все ще немає, просить почекати ще трохи.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті