"Міністр вугілля ДНР" обдурив шахтарів: грошей на погашення боргів із зарплати все ще немає, просить почекати ще трохи

Російська влада досі не виділила кошти для погашення заборгованості із зарплати шахтарям "ДНР". Це випливає з повідомлення так званого "міністра вугільної промисловості республіки" Андрія Черткова в Телеграм.

"Я в Москві. Безліч нарад. Вирішуємо питання виділення грошей на зарплату нашим гірникам. Повільно, але процес іде. Залишилося зовсім трохи. Знаю - люди дуже чекають", - написав він.

Гірники на окупованій частині Донецької області не отримують зарплату з початку року.

Раніше Чертков запевняв, що необхідну суму вже перераховано на рахунок "казначейства ДНР" і найближчим часом грошові кошти буде переведено на рахунок "державного управління реструктуризації шахт".

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті