Завдано удару по будівлі лікарні у Вовчанську з живою силою росіян: під завалами поховано десятки окупантів

Удару по будівлі лікарні у Вовчанську, де перебували десятки російських військових, було завдано 18 травня. Про це повідомила низка Телеграм-каналів, відповідне відео розмістив Телеграм-канал "ОПЕРАТИВНИЙ ІНФОРМ".

"Знищення лікарні у Вовчанську, де накопичувались російські військові", - підписав відео український військовий і журналіст Левко Стек у Телеграм

Зазначаєься, що по будівлі центральної лікарні у Вовчанську, яку росіяни використовували як укриття та місце накопичення своїх штурмових підрозділів, було завдано потужного удару - під завалами будівлі поховано десятки окупантів.

Раніше повідомлялось, що РФ обстріляла Вовчанську громаду касетними боєприпасами, постраждали 5 осіб, зокрема начальник МВА.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті