Затримано голову Верховного Суду Всеволода Князєва

Правоохоронці Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро розслідувань повідомили про розкриття факту масштабної корупції у Верховному Суді України. Про це повідомили у Телеграм прессслужби САП та НАБУ.

САП та НАБУ викрили масштабну корупцію у Верховному Суді України, а саме схему отримання неправомірної вигоди керівництвом та суддями ВСУ", – йдеться у повідомленні.

Співрозмовник LIGA.net у правоохоронних органах підтвердив інформацію, яка з'явилася в ЗМІ, про те, що затримано голову Верховного Суду Всеволода Князєва.

В САП додали, що наразі проводяться невідкладні слідчі дії.

"Деталі згодом", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, НАБУ оголосило в розшук колишнього голову фонду Державного майна України. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті