Затримано голову Верховного Суду Всеволода Князєва

Правоохоронці Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро розслідувань повідомили про розкриття факту масштабної корупції у Верховному Суді України. Про це повідомили у Телеграм прессслужби САП та НАБУ.

САП та НАБУ викрили масштабну корупцію у Верховному Суді України, а саме схему отримання неправомірної вигоди керівництвом та суддями ВСУ", – йдеться у повідомленні.

Співрозмовник LIGA.net у правоохоронних органах підтвердив інформацію, яка з'явилася в ЗМІ, про те, що затримано голову Верховного Суду Всеволода Князєва.

В САП додали, що наразі проводяться невідкладні слідчі дії.

"Деталі згодом", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, НАБУ оголосило в розшук колишнього голову фонду Державного майна України. 

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті