Заступниця Держсекретаря США Нуланд приїхала в Київ

Заступниця Державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд приїхала в Київ у середу, 31 січня. Про це повідомила у соцмережі Х Пані посол Сполучених Штатів в Україні Бріджит Брінк.

Брінк привітала Нуланд з поверненням в Україну.

"Сьогодні ми зустрінемося з лідерами уряду, ветеранами та громадянським суспільством, щоб підкреслити нашу спільну відданість перемозі над російською агресією в Україні", — написала Пані посол.

Нагадаємо, до Києва 29 січня прибули з робочим візитом генеральні інспектори від Пентагону, Держдепартаменту та Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті