Заступника Шойгу Мізінцева зняли з посади - РосЗМІ

Заступника міністра оборони РФ Шойгу Михайла Мізінцева зняли з посади. Про це 27 квітня повідомило кілька Telegram-каналів, які пишуть про війну.

"Знято з посади заступника міністра оборони з МТЗ генерала Мізінцева, який призначений був на посаду після Булгакова", - заявили в Telegram-каналі "Рибарь".

Також про це повідомив і так званий "воєнкор" Олександр Сладков. Офіційно цю інформацію поки що не підтвердили. Так само пропагандисти не вказують причину звільнення.

Водночас "Рибар" заявив також про можливе зняття з посади й генерала Горшеніна, який свого часу обійняв посаду Мізінцева на чолі Національного центру управління обороною.

Нагадаємо, що Мізінцев не тільки відповідав за матеріально-технічне забезпечення російської армії, а й раніше очолював операцію в Сирії. Також саме він керував облогою Маріуполя і особисто віддавав накази бомбити пологовий будинок і драмтеатр.

Також нагадаємо, що на цю посаду "улюбленця путіна" призначили наприкінці вересня минулого року.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті