"Запевняли, що є більшість": Столтенберг прокоментував те, що у Конгресі США досі не прийняли рішення щодо допомоги Україні

Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що затримка в ухваленні Конгресом США законопроєкту з допомогою Україні прямо впливає на ситуацію на полі бою у її війні проти країни-агресора РФ. Про це Столтенберг сказав на пресконференції у Брюсселі на полях зустрічі міністрів закордонних справ країн – членів Альянсу 3 квітня, відеозапис виступу опубліковано на YouTube-каналі NATO News.

"Кожен день затримки з рішенням у США про надання більшої підтримки Україні має наслідки на полі бою. Це одна з причин, чому українцям зараз доводиться нормувати боєприпаси і чому вони намагаються не відставати від росіян, які зараз здатні перевершити їх, маючи більше зброї і більше боєприпасів, ніж в українців", - зазначив Столтенберг.

Він підкреслив, що члени НАТО несуть відповідальність за ухвалення рішень і забезпечення українців боєприпасами для протистояння російським загарбникам.

"Щоразу, коли я зустрічаюся з представниками Конгресу США, а я зустрічався з багатьма з них протягом останніх тижнів, вони запевняли мене, що є більшість у США, а також у Конгресі США для підтримки. Але поки що вони не змогли перетворити цю більшість на рішення, а це саме те, чого ми всі зараз чекаємо, і чекаємо невідкладно", - сказав також Столтенберг.

Раныше повідомлялось, що Джонсон ще не зміг пом'якшити республіканців: голосування у Палаті представників США щодо допомоги Україні відбудеться у середини квітня чи пізніше.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті