Західні посольства не евакуюватимуться з Києва через масовані обстріли

Посольства країн західних партнерів України не планують евакуюватись із Києва через масовані удари росіян по мирних містах. Про це РБК-Україна 10 жовтня сказали двоє співрозмовників у дипломатичних колах, які представляють дві найбільші західні країни.

Зокрема, посольство США у Києві продовжує свою роботу.

"Посольство відкрите і ми продовжуємо працювати. Ми тут для підтримки України", - сказав спікер американського посольства Люк Мейнзен.

Нагадаємо, вранці 10 жовтня окупанти завдали масованих ракетних ударів по Києву та ряду міст України

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті