Замість "вагнерівців" у передмістя Бахмуту заходить регулярна армія РФ – Маляр

Російські окупанти замінюють "вагнерівців" у передмісті Бахмуті на регулярні підрозділи та намагаються стабілізувати оборону на цьому напрямку. Про це 29 травня повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в Telegram.

"Інтенсивність наступальних дій ворога суттєво знизилась, "вагнерівці" виводять свої підрозділи, на їх місце заходить регулярна армія. Наші війська своїми діями відчутно ускладнюють ворогу цей процес. Водночас інтенсивність ворожих артилерійських обстрілів не зменшилась", - заявила Маляр.

Вона зауважила, що українські війська контролюють околиці Бахмута у південно-західній частині в районі "Літак".

"На півночі передмістя Бахмута також відбувається заміна ворожих підрозділів. На півдні від Бахмута ворог робить спроби посилитись та наростити армійські підрозділи", - поінформувала Маляр.

Крім того, за її словами, просування ЗСУ на флангах станом на вчора та сьогодні зранку не здійснюється у зв‘язку з виконанням інших завдань.

Як повідомлялося, власник ПВК "Вагнер" Пригожин 25 травня заявив, що виведення його сил з Бахмута почалося і що передача позицій міністерству оборони РФ триватиме до 1 червня.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті