Замість "вагнерівців" у передмістя Бахмуту заходить регулярна армія РФ – Маляр

Російські окупанти замінюють "вагнерівців" у передмісті Бахмуті на регулярні підрозділи та намагаються стабілізувати оборону на цьому напрямку. Про це 29 травня повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в Telegram.

"Інтенсивність наступальних дій ворога суттєво знизилась, "вагнерівці" виводять свої підрозділи, на їх місце заходить регулярна армія. Наші війська своїми діями відчутно ускладнюють ворогу цей процес. Водночас інтенсивність ворожих артилерійських обстрілів не зменшилась", - заявила Маляр.

Вона зауважила, що українські війська контролюють околиці Бахмута у південно-західній частині в районі "Літак".

"На півночі передмістя Бахмута також відбувається заміна ворожих підрозділів. На півдні від Бахмута ворог робить спроби посилитись та наростити армійські підрозділи", - поінформувала Маляр.

Крім того, за її словами, просування ЗСУ на флангах станом на вчора та сьогодні зранку не здійснюється у зв‘язку з виконанням інших завдань.

Як повідомлялося, власник ПВК "Вагнер" Пригожин 25 травня заявив, що виведення його сил з Бахмута почалося і що передача позицій міністерству оборони РФ триватиме до 1 червня.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті