Замість мирних осель, супермаркетів і кафе: так зараз виглядають руїни на центральній вулиці окупованого Рубіжного на Луганщині

В окупованому Рубіжному Луганської області будинки на вулиці Мендєлєєва – центральній вулиці міста – практично повністю зруйновано. На згадку про колишні супермаркети й кафе лишились рештки рекламних оголошень. Відповідне відео розмістив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 22 лютого.

"Окуповане Рубіжне", – сказано в повідомленні.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє сєвєродонецькі реалії: з ознак цивілізації – вціліла україномовна реклама й українська символіка серед бетонних руїн.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті