Сєвєродонецькі реалії: з ознак цивілізації – вціліла україномовна реклама й українська символіка серед бетонних руїн

Майже через рік після початку повномасштабного російського вторгнення в Сєвєродонецьку на Луганщині з ознак цивілізації лишились дивом вцілілі україномовні рекламні банери та таблички з назвами вулиць, а де-не-де навіть українська символіка. Все це – серед бетонних руїн. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "Трибун. Схід" 18 лютого.

"Окупований Сєвєродонецьк", – сказано в повідомленні.

Раніше були опубліковані фото, що демонструють як зараз виглядає один із найкращих ресторанів Сєвєродонецька до та після "відвідування" окупантами.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті