Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Замах на Олега Царьова - це спецоперація Служби безпеки України. Про це з посиланням на своє джерело в СБУ пише "BBC News. Русская служба" 27 жовтня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Він давно був у списку зрадників, які відповіли за свої злочини. Царьов - абсолютно законна мета. Це не просто фанатик "русского мира", а людина, яка особисто приїхала разом із російськими танками захоплювати Київ", - цитує BBC своє джерело.
Уточнюється, що джерело повторило інформацію про те, що в Царьова влучили двома пострілами з вогнепальної зброї, про що раніше повідомляли російські джерела, а також інформацію про його критичний стан.
Раніше повідомлялося, що в Ялті напали на зрадника Царьова. Він у реанімації.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту