Залишився один із шести: "чмобік" із окупованого Єнакієвого підтвердив масовість втрат ворога під Бахмутом

Мобілізований росіянами з окупованого Єнакієвого Донецької області, який був взятий у полон воїнами легіону "Свобода Росії" під час штурму позицій ворога на Бахмутському напрямку, підтвердив суттєві втрати, які зазнає противник. Про це повідомив телеграм-канал легіону 29 січня.

"Чмобік" також розповів про ставлення російських військових до мобілізованих з квазіутворення "ДНР" як до людей "другого ґатунку".

"Був направлений на Майорський напрямок, на позиції. При штурмі наших позицій загинуло шість моїх товаришів, я залишився один. Ми намагалися вести бій, але зрозумівши марність спроби, я здався, тому що російське командування нас використовує як "м'ясо" для просування по службі і просто вважають за людей другого ґатунку", - сказав мобілізований.

У коментарі до відео повідомляється, що взятий у полон - це Проценко Євген В'ячеславович, який поповнив український обмінний фонд.

"Міг поповнити земельний, але йому пощастило: тепер якщо його поміняють на українських захисників, хоч якась користь з нього буде", - пишуть вояки легіону, що воюють на боці України.

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті