Залишився один із шести: "чмобік" із окупованого Єнакієвого підтвердив масовість втрат ворога під Бахмутом

Мобілізований росіянами з окупованого Єнакієвого Донецької області, який був взятий у полон воїнами легіону "Свобода Росії" під час штурму позицій ворога на Бахмутському напрямку, підтвердив суттєві втрати, які зазнає противник. Про це повідомив телеграм-канал легіону 29 січня.

"Чмобік" також розповів про ставлення російських військових до мобілізованих з квазіутворення "ДНР" як до людей "другого ґатунку".

"Був направлений на Майорський напрямок, на позиції. При штурмі наших позицій загинуло шість моїх товаришів, я залишився один. Ми намагалися вести бій, але зрозумівши марність спроби, я здався, тому що російське командування нас використовує як "м'ясо" для просування по службі і просто вважають за людей другого ґатунку", - сказав мобілізований.

У коментарі до відео повідомляється, що взятий у полон - це Проценко Євген В'ячеславович, який поповнив український обмінний фонд.

"Міг поповнити земельний, але йому пощастило: тепер якщо його поміняють на українських захисників, хоч якась користь з нього буде", - пишуть вояки легіону, що воюють на боці України.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті