Залужний у розмові з генералом США Міллі: "Контраступ іде за планом, ініціатива в наших руках"

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний провів телефонну розмову з головою Об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Про це він повідомив 6 липня на Facebook-сторінці. 

Залужний розповів Міллі про оперативну обстановку на фронті. За його словами, українські військові продовжують ведення активних наступальних дій.

"Ситуація розвивається згідно з планом, ініціатива – в наших руках", - зазначив головнокомандувач.

Під час розмови також обговорювалися актуальні потреби сил оборони України в озброєнні та боєприпасах для продовження деокупації.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
07.09.2025
14:14

Намальований "герой" Олександр Захарченко і Пушилін, який роздає порожні обіцянки. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулої неділі на окупованому Донбасі під пильною увагою місцевих ЗМІ відзначали День Донецька, День Шахтаря та імітували всенародну скорботу з приводу річниці ліквідації ватажка «ДНР» Олександра Захарченка
Країна
05.09.2025
09:28

"Каламутна тема". Луганський щоденник

І ще є фішка – віддавати картки з українськими пенсіями дітям. Їм складніше на новому місці. Їм там вставати на ноги. А комунальні за їхніми квартирами сплачують батьки зі своєї місцевої пенсії.
Світ
04.09.2025
10:00

«Основним завданням цієї осені стане остаточне звільнення ДНР». Російські ЗМІ про Україну

«Росія відкидає присутність сил НАТО, озброєння України, відновлення чисельності ЗСУ та інтеграцію Києва в євроатлантичні структури... Без цього говорити про зустріч Путіна і Зеленського безглуздо».
Всі статті