Залужний провів переговори з генералом Міллі

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний в черговий раз провів телефонну розмову з головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Цього вечора провів телефонну розмову з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Обговорили питання забезпечення потреб Сил оборони України у відсічі російської збройної агресії", - йдеться в повідомленні Залужного.

Окрім цього, головнокомандувач подякував американському народу та лідерам країни за послідовну і непохитну підтримку України в ці важкі часи.

Як повідомлялося раніше, Залужний розкрив дві стратегічні цілі України на початку вторгнення РФ.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті