Залужний показав відео знищення одного з флагманів російського флоту в Бердянську у роковини події

Рівно рік тому українські військові знищили один із флагманів російського флоту в порту окупованого Бердянська. У п'ятницю, 24 березня. Головком ЗСУ Валерій Залужний опублікував відео з цим ударом.

"Рік тому, 24 березня, Збройні Сили України завдали ракетного удару по базі ворога в морському порту тимчасово окупованого Бердянська. Великі десантні кораблі "Орськ", "Цезар Кунніков", "Новочеркаськ" зазнали пошкоджень, "Саратов" був знищений", - повідомив командувач ЗСУ.

Цей удар дозволив зруйнувати міф про "невразливість російського флоту".

"Це ще раз довело неспростовний факт: на українській землі ворог не дізнається спокою: ні на суші, ні на воді", - додав Залужний.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Залужний обговорив із генералом Міллі посилення української ППО.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті