Залужний показав відео знищення одного з флагманів російського флоту в Бердянську у роковини події

Рівно рік тому українські військові знищили один із флагманів російського флоту в порту окупованого Бердянська. У п'ятницю, 24 березня. Головком ЗСУ Валерій Залужний опублікував відео з цим ударом.

"Рік тому, 24 березня, Збройні Сили України завдали ракетного удару по базі ворога в морському порту тимчасово окупованого Бердянська. Великі десантні кораблі "Орськ", "Цезар Кунніков", "Новочеркаськ" зазнали пошкоджень, "Саратов" був знищений", - повідомив командувач ЗСУ.

Цей удар дозволив зруйнувати міф про "невразливість російського флоту".

"Це ще раз довело неспростовний факт: на українській землі ворог не дізнається спокою: ні на суші, ні на воді", - додав Залужний.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Залужний обговорив із генералом Міллі посилення української ППО.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті