Залужний обговорив із генералом Міллі посилення української ППО

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний провів телефонну розмову з головою Об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі та обговорив ситуацію на фронті. Про це Залужний повідомив у Telegram 11 березня. 

За словами головнокомандувача, під час переговорів з Міллі він детально зупинився на питанні оборонних потреб України. Сторони обговорили постачання боєприпасів та техніки.

"Вказав на необхідність посилення можливостей системи протиповітряної оборони. Розповів генералу Міллі про ситуацію на полі бою. Домовилися продовжувати діалог та спільну роботу", - додав Залужний.

Він також зазначив, що вдячний президенту США Джо Байдену, генералу та всьому американському народу за підтримку України.

Нагадаємо, раніше Залужний зустрівся з колегами з Об'єднаних сил НАТО, Великобританії та Польщі. Обговорили військову допомогу.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті