Залужний обговорив потреби України у зброї та ППО з головнокомандувачем сил НАТО

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний провів телефонну розмову з головнокомандувачем Об’єднаних збройних Сил НАТО в Європі та командувачем ЗС США в Європі генералом Крістофером Каволі. Про це він повідомив у Телеграмі 28 вересня.

Зі слів Залужного, телефонна розмова була змістовною.

"Детально ознайомив колегу із обстановкою на фронті та першочерговими потребами Збройних Сил України. Питання посилення нашої протиповітряної оборони залишається пріоритетним", - написав він.

Головнокомандувач ЗСУ додав, що вдячний партнерам за допомогу та активну взаємодію задля визволення української території від російських окупантів.

Як повідомлялося, Залужний і начальник Штабу оборони Британії поговорили про "оборонні та наступальні дії на фронті".

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті